Współpraca - dla firm

Współpraca – dla firm

Poszukujemy firm instalatorskich, pośredników, projektantów wnętrz, hurtowni elektroinstalacyjnych i sklepów, które są zainteresowane zyskownym wprowadzeniem naszych artykułów na swój rynek. W każdym wypadku przedstawimy klarowną, jasną ofertę. Chętnie opracujemy indywidualne zapytania i w odpowiedzi przygotujemy oszczędne, nowoczesne rozwiązania.

Projektowanie i wykonastwo

Przygotowujemy projekty oświetlenia z analizą warunków miejscowych i specyfiki użytkowania obiektu. Proponujemy sprawdzone w praktyce, profesjonalne linie produktowe, dopasowane do kosztorysu inwestora, lecz bezwzględnie gwarantujące, długie, bezproblemowe użytkowanie. Mamy wieloletnie, zweryfikowane kontakty z firmami, które możemy odpowiedzialnie polecać. Nie boimy się rzeczy nietypowych. Potrzebujesz oświetlić lotnisko? Już to robiliśmy.

Podwykonastwo

Znów trzeba obniżyć koszty? Jesteśmy zaufanym partnerem liderów polskiego rynku oświetlenia. Przyjmujemy zlecenia składania z elementów, etykietowania i pakowania wszelkiego rodzaju opraw oświetleniowych, zarówno z komponentów powierzonych, jak i własnych. Państwa zamówienia zrealizujemy dokładnie i terminowo, bez względu na ich wielkość i stopień złożoności.

Skontaktuj się z nami

Telefon: +48957-277-722

e-mail: info@reflect.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl