Kim jesteśmy?

Nowatorskie oświetlenie na wyciągnięcie ręki!

Reflect to polska firma rodzinna. Od lat dziewięćdziesiątych zajmujemy się produkcją i dystrybucją unikalnych, nowoczesnych lamp oraz sprzętu oświetleniowego. Kompetencje wsparte doświadczeniem zebranym w trakcie ponad dwóch dekad uczyniły z nas wiarygodnego partnera dla firm uznawanych za liderów polskiego rynku. Pracujemy tak, abyś miał pełne poczucie współpracy z profesjonalistami. Udowadniamy, że zakup luksusowego oświetlenia prosto producenta nie musi być problemem!

Na co stawiamy

Co jest dla nas ważne w produkcji lamp na zamówienie?
 
To wysoka jakość. Odpowiednio dobieramy materiały, przeprowadzając ich staranną selekcję. Znamy swoich dostawców, wiemy, czego możemy się spodziewać po konkretnych produktach – czy to w przypadku lamp architektonicznych LED, lamp hotelowych czy też żyrandoli kryształowych. Dzięki temu obsługujemy swoich Kontrahentów w pełni kompleksowo, a co najważniejsze – efektywnie.

Dołącz do grona zadowolonych Partnerów Reflect – producenta sprzętu oświetleniowego
Dążymy do tego, aby być kojarzeni z solidnością. Nie bez powodu określa się nas jako fabrykę dobrego światła – to właśnie jakość jest naszym priorytetem. Dążymy do tego, aby zaspokoić oczekiwania każdego Klienta, indywidualizując konkretną koncepcję nawet w najmniejszych szczegółach. Oferujemy projektowanie instalacji oświetleniowej, sami opracowujemy wzory, tworzymy gotowe projekty oświetleniowe na indywidualne zamówienie, a także udzielamy gwarancji na asortyment sygnowany naszą marką.

Coś więcej niż lampy

Ich przystępna cena, prosta forma łącząca drewno, metal i szkło, możliwość doboru, praktycznie każdego odcienia palety barw – wzbudzają zainteresowanie klientów indywidualnych, jak i projektantów wnętrz hoteli, restauracji czy biur.

Zróbmy coś razem

Projektujemy i montujemy oświetlenie w centrach handlowych, przemyśle, obiektach sakralnych, biurach, urzędach, hotelach, restauracjach, domach i mieszkaniach. Przykładowe realizacje znajdziesz tutaj!

Znajdźmy się na targach

Targi branżowe w kraju i za granicą to konieczny element bycia na bieżąco z nowościami rynku i możliwość korzystania ze szkoleń.

Nie zawiedziesz się

Komponenty i zastosowane technologie gwarantują klientom w praktyce, bezpieczne, wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie naszych produktów. Wybierając nas, wybierasz produkty przyjazne środowisku!

Współpraca - dla firm

Poszukujemy firm instalatorskich, pośredników, projektantów wnętrz, hurtowni elektroinstalacyjnych i sklepów, które są zainteresowane zyskownym wprowadzeniem naszych artykułów na swój rynek. W każdym wypadku przedstawimy klarowną, jasną ofertę. Chętnie opracujemy indywidualne zapytania i w odpowiedzi przygotujemy oszczędne, nowoczesne rozwiązania.