O firmie

Kim jesteśmy?

Nowatorskie oświetlenie na wyciągnięcie ręki

Reflect to polska firma rodzinna. Od lat dziewięćdziesiątych zajmujemy się produkcją i dystrybucją unikalnych, nowoczesnych lamp oraz sprzętu oświetleniowego. Kompetencje wsparte doświadczeniem zebranym w trakcie ponad dwóch dekad uczyniły z nas wiarygodnego partnera dla firm uznawanych za liderów polskiego rynku. Pracujemy tak, abyś miał pełne poczucie współpracy z profesjonalistami. Udowadniamy, że zakup luksusowego oświetlenia prosto producenta nie musi być problemem!

Co jest dla nas ważne w produkcji lamp na zamówienie?

To wysoka jakość. Odpowiednio dobieramy materiały, przeprowadzając ich staranną selekcję. Znamy swoich dostawców, wiemy, czego możemy się spodziewać po konkretnych produktach – czy to w przypadku lamp architektonicznych LED, lamp hotelowych czy też żyrandoli kryształowych. Dzięki temu obsługujemy swoich Kontrahentów w pełni kompleksowo, a co najważniejsze – efektywnie.

 

Dołącz do grona zadowolonych Partnerów Reflect – producenta sprzętu oświetleniowego

Dążymy do tego, aby być kojarzeni z solidnością. Nie bez powodu określa się nas jako fabrykę dobrego światła – to właśnie jakość jest naszym priorytetem. Dążymy do tego, aby zaspokoić oczekiwania każdego Klienta, indywidualizując konkretną koncepcję nawet w najmniejszych szczegółach. Oferujemy projektowanie instalacji oświetleniowej, sami opracowujemy wzory, tworzymy gotowe projekty oświetleniowe na indywidualne zamówienie, a także udzielamy gwarancji na asortyment sygnowany naszą marką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl