/O Nas
O Nas 2018-05-22T13:12:42+00:00

Kim jesteśmy?

Polska firma rodzinna „Reflect” od lat 90-tych zajmuje się produkcją i dystrybucją lamp oraz sprzętu oświetleniowego. Nasze kompetencje i zebrane w tym czasie doświadczenie uczyniło z nas wiarygodnego partnera firm uznawanych za liderów polskiego rynku.

Projekty

Opracowujemy własne wzory lamp, oferowane w dużej palecie modnych kolorów i kształtów.

Coś więcej niż lampy!

Ich przystępna cena,  prosta forma łącząca drewno, metal i szkło, możliwość doboru, praktycznie każdego odcienia palety barw – wzbudzają zainteresowanie klientów indywidualnych, jak i projektantów wnętrz hoteli, restauracji czy biur.

Realizacje

Tworzymy projekty oświetlenia na potrzeby każdego klienta.

Zróbmy coś razem!

Projektujemy i montujemy oświetlenie w centrach handlowych, przemyśle, obiektach sakralnych, biurach, urzędach, hotelach, restauracjach, domach i mieszkaniach. Przykładowe realizacje znajdziesz tutaj!

Poszerzamy horyzonty

Od lat zgłębiamy swoją wiedzę i kompetencje będąc uczestnikami profesjonalnych szkoleń oraz targów.

Znajdźmy się na targach!

Targi branżowe w kraju i za granicą to konieczny element bycia na bieżąco z nowościami rynku i możliwość korzystania ze szkoleń.

Gwarancja

Firma „Reflect” udziela 2-letniej gwarancji i rękojmi na wszystkie swoje produkty i usługi.

Nie zawiedziesz się!

Komponenty i zastosowane technologie gwarantują klientom w praktyce, bezpieczne, wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie naszych produktów. Wybierając nas, wybierasz produkty przyjazne środowisku!

Współpraca – dla firm

Poszukujemy firm instalatorskich, pośredników, projektantów wnętrz, hurtowni elektroinstalacyjnych i sklepów, które są zainteresowane zyskownym wprowadzeniem naszych artykułów na swój rynek. W każdym wypadku przedstawimy klarowną, jasną ofertę. Chętnie opracujemy indywidualne zapytania i w odpowiedzi przygotujemy oszczędne, nowoczesne rozwiązania.